Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Katalógy

Všetky katalógy sú v interaktívnej forme. Preto neváhajte a spoznajte ich možnosti!

BIM

Softvér a doplnky pre zjednodušenie práce

Ponúkame Vám širokú škálu inteligentných nástrojov, ktoré vám uľahčujú prácu, a s nami ako partnerom môžete ťažiť z viac ako 60 rokov skúseností v oblasti stavebných technológií. Dávame Vám príležitosť vyvinúť optimálne a spoľahlivé riešenia v čo najkratšom čase.

Information Gateway - pre aktiváciu prosím postupujte v týchto krokoch:

  • prihláste sa do portálu pomocou Vašej emailovej adresy a pôvodného hesla
  • potvrďte zoznámenie s podmienkami použitia
  • skontrolujte svoje osobné údaje a prípadne vykonajte opravu
  • ideálne zmeňte svoje heslo na také, ktoré spĺňa aktuálne bezpečnostné požiadavky (8 miestne heslo musí obsahovať jedno veľké písmeno, číslicu a špeciálny znak)

Ak budete v priebehu aktivácie alebo používania portálu potrebovať našu pomoc, prosíme kontaktujte technik.stavby@lindab.com

BIMobject

Požívame platformu BIMobject, aby sme vám poskytli prístup k našim BIM modelom. Na tejto platforme nájdete katalóg produktov od spoločnosti Lindab, ktoré sú dostupné pre softvér Revit a ArchiCAD.

RevitTools
RevitTools
Obsahuje kompletnú paletu nástrojov na vytváranie modulových stien v programe Autodesk Revit. Pomocou tohto nástroja je možné vytvoriť: vonkajšie a vnútorné steny spolu s materiálovou, dĺžkovou špecifikáciou a montážnymi výkresmi.
WALLanalyzer
WALLanalyzer
Vypočíta hodnotu U pre vonkajšie steny pozostávajúcich z tenkostenných profilov kombinovaných s voliteľnými materiálmi na oboch stranách. Program môže analyzovať obsah vlhkosti v konštrukcii za daných podmienok.
structuraldes
StructuralDesigner
Softvér na dimenzovanie trapézových plechov na opláštenie a zastrešenie striech, tenkostenných profilov, oceľových lát a takisto na dimenzovanie konštrukčného debnenia.
bim kontakt
"V prípade otázok alebo iných požiadaviek, týkajúcich sa BIM objektov alebo softwaru Lindab, som Vám plne k dispozícii."
AutoCADLibrary
AutoCADLibrary
Je nástroj pre architektov a dizajnérov, ktorí pracujú s programom AutoCad. Obsahuje knižnice odkvapového systému, trapézových plechov a tenkostenných profilov.
ADTTools
ADTTools
Je nástroj pre architektov a dizajnérov, ktorí pracujú s programom AutoCad. Obsahuje knižnice odkvapového systému, trapézových plechov a tenkostenných profilov.
DIMstud
DIMstud
Softvér na dimenzovanie plnostených a perforovaných tenkostenných profilov založený na Eurokóde.