Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Lindab Systemline

Lindab Systemline

Kompletné riešenie stredných a veľkých oceľových hál

Kompletné riešenie haly na mieru, od plánovania a návrhu dizajnu primárnej a sekundárnej konštrukcie až po funkčné stenové a strešné systémy a príslušenstvo, kvalita je neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti. Našim tímom sú poskytované rôzne varianty riešení budov vrátane energetickej efektivity s minimálnymi stavebnými nákladmi pomocou 3D modelov a BIM. Používame systémový prístup a prefabrikované produkty, ktoré do seba perfektne zapadajú. Úplné dokončenie dizajnu a produkcie vašej budovy zvyčajne zaberie 10 až 12 týždňov. Konštrukcia je postavená našimi certifikovanými realizačnými partnermi v rámci 4 až 8 týždňov v závislosti na veľkosti a celkovej zložitosti projektu. Inovatívne riešenia Lindab neslúžia zákazníkovi len dnes, ale po celý čas životnosti stavby. Vďaka efektívnosti budovy je úspora finančných prostriedkov prioritou nášho snaženia. Našim cieľom je nájsť ten najlepší kompromis medzi cenou a udržateľnosťou pre celkovú efektívnosť stavby.

Cenová ponuka

300 - 3 000 m²

pôdorys haly

12 - 25 m

šírka haly

2 -20°

sklon strechy

do 8 m

výška pri odkvape

Komplexné riešenie

od návrhu až po realizáciu

Postup výstavby

1. Doprava konštrukcie

2. Betonáž pätiek s ukotvením

3. Montáž primárnej konštrukcie

4. Montáž sekundárnej konštrukcie-väznice

5. Montáž sekundárnej konštrukcie – paždíky

6. Výstavba sokla

7. Montáž strešných panelov

8. Montáž stenových panelov

9. Montáž odvodnenia, oplechovania a výplní otvorov

Kompletné riešenie haly na mieru, od plánovania a návrhu dizajnu primárnej a sekundárnej konštrukcie až po funkčné stenové a strešné systémy a príslušenstvo, kvalita je neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti, Našim tímom sú poskytované rôzne varianty riešení budov, vrátane energetickej efektivity, s minimálnymi stavebnými nákladmi pomocou 3D modelov a BIM, Používame systémový prístup a prefabrikované produkty, ktoré do seba perfektne zapadajú. Úplné dokončenie dizajnu a produkcie vašej budovy zvyčajne zaberie 10 až 12 týždňov. Konštrukcia je postavená našimi certifikovanými realizačnými partnermi v rámci 4 až 8 týždňov v závislosti na veľkosti a celkovej zložitosti projektu, Inovatívne riešenia Lindab neslúžia zákazníkovi len dnes, ale po celý čas životnosti stavby. Vďaka efektívnosti budovy je úspora finančných prostriedkov prioritou nášho snaženia. Našim cieľom je nájsť ten najlepší kompromis medzi cenou a udržateľnosťou pre celkovú efektívnosť stavby.

Oceľová hala sa dodáva komplet na kľúč

Predmontované komponenty z výroby

Sekundárne prvky vhodné na ručnú manipuláciu, max. hmotnosť 60 kg

Na výstavbu sú potrebné iba 4 osoby

Široké možnosti použitia

Konštrukcia z ľahkých pozinkovaných profilov

Vynikajúca pevnosť a stabilita stavby

Zostavený z certifikovaných výrobkov a profilov (CE)

Vynikajúci pomer ceny a kvality

Prvky systémového riešenia

Primárna konštrukcia

Primárna konštruckia haly zahŕňa konštrukčné prvky prenášajúce vonkajšie zaťaženie na stavebné základy. Obsahuje medziľahlé rámy, krokvu, stĺpy čelných stien a mnoho ďalších konštrukčných prvkov vrátane kotviacich skrutiek alebo konzol žeriavových dráh. Primárna konštrukcia obsahuje všetky konštrukčné prvky, ktoré prenášajú zaťaženia na základy. Hlavné rámy sa skladajú zo zváraných dielov a to vrátane výstuh príruby, spojovacích skrutiek a kotevných skrutiek. Za účelom ochrany pri preprave a počas montáže sú profily ošetrené vrstvou 80 mikrónového základného náteru a to v sivej alebo modrej farbe. Podľa požiadavky vieme zabezpečiť náter proti korózií v hrúbke 100 mikrónov.

prim systemline
20141211_104016

Sekundárna konštrukcia

Sekundárna konštrukcia pozostáva z tenkostenných profilov a zahŕňa prvky ktoré podopierajú strešné a stenové opláštenie a ktoré prenášajú zaťaženia na primárnu konštrukciu. Sekundárna konštrukcia : strešné väznice Z a C profily, stenové profily C a Z, profily okolo otvorov v tvare C, Z a U. Sekundárna konštrukcia pozostáva z pozinkovaných profilov valcovaných za studena. Sú spájané pozinkovanými samoreznými skrutkami.

Zastrešenie a opláštenie stien

Strešné a stenové materiály sú navrhnuté v súlade s potrebami a požiadavkami zákazníka. Je možné navrhnúť jednoduché nezateplené budovy za použitia trapézového plechu Lindab ale taktiež zateplené stavby zo sendvičových panelov (PIR alebo Minerál), kde ich navrhujeme rôznych hrúbkach na základe požiadavky investora alebo projektanta.

oplast_systemline
klamp systemline

Klampiarske prvky a odkvapový systém

Navrhneme Vám všetky klampiarske prvky, ktoré dotvoria celkový estetický dojem celého objektu. Samozrejmosťou je dodávka a inštalácia vysokokvalitného odkvapového systém Lindab Rainline.

Mám záujem o výpočet cenovej ponuky